Туроператори України

Провідні компанії в туристичній галузі, які задають темп і тренди новинок кожного сезону. Відкривають нові країни для наших туристів і забезпечують якісний відпочинок з Києва і регіонів.

Join UP! Anex Tour Pegas Touristik Tez Tour
touroperator Join Up! touroperator Anex Tour touroperator Pegas Touristik touroperator Tez Tour
       
Coral Travel TUI Україна TPG
(Travel Professional Group)
Kompas
touroperator Coral Travel touroperator TUI Ukraine touroperator TPG touroperator Kompas
       
Mouzenidis Travel Аккорд Тур Феєрія Зевс Тревел
touroperator Mouzenidis Travel touroperator Accord Tour touroperator Feeria touroperator Zevs Travel

Турагентство ТурПошук працює з провідними туроператорами України, що пропонують повний набір туристичних послуг по нашій країні і за кордоном - від величезного вибору гарячих путівок до підготовки весільних урочистостей в різних куточках землі.

Правильний вибір з усіх туроператорів, краще в залежності від місця і типу відпочинку, що у вас намічається. Профільні туроператори по країнах Європи, вважаються Аккорд, Феєрія і Mouzenidis. Ключова специфіка Kompas, Anex Tour, TPG, Pegas Touristik - пляжний відпочинок на базі авіасполучення. Багатопрофільними вважаються компанії JoinUp, TUI Ukraine і Coral - великий вибір путівок для канікул на морі, екскурсійний, гірськолижний відпочинок.

Суттєвим аспектом вважається і курортний сезон передбачуваної поїздки. У літню пору і взимку - трохи менше охочих відправитися в автобусний тур до європейських пам'яток. Відвідування основної маси тропічних регіонів не популярно з середини весни до самої осені. Тим часом істотно зростає можливість купити путівку зі знижкою, на 10 - 40% дешевше її сезонної ціни. Тут ми вам допоможемо, правильно вибрати пропозицію на тур пошук онлайн від надійного туроператора України.

Попередньо бажано скласти перелік вимог до поїздки:

  • визначте тип туру;
  • країна, курорт;
  • рівень готелю;
  • розташування щодо моря або культурних пам'яток;
  • продумайте супутні вимоги (потрібно супровід екскурсовода, тип харчування і присутність анімації в готелі)

Кваліфіковані фахівці турфірми ТурПошук врахують умови і порекомендують, кращий офіційний туроператор має путівки по вашим інтересам.

Запам'ятайте, лише перевірений роками оператор гарантує вам турпакет з наявністю всіх критеріїв обумовлених перед вильотом.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00