Хто і що таке «ТурПошук» ?

На ринку туристичних послуг є кілька видів компаній, які допомагають туристу отримати та здійснити довгоочікувану поїздку на відпочинок. Зараз ми намагатимемося дохідливо і максимально просто пояснити нашим клієнтам, хто ж такі турагенти та туроператори?

Забігаючи наперед, можемо сказати, «ТурПошук» - це турагентство!

На туристичному ринку України, згідно із законодавством, існує 2 види суб'єктів.

Давайте розбиратися, туроператор чи турагентство?

Туроператор (туристичний оператор)

Компанія, що складає турпакет. Займається безпосередньо організацією туру. Складає туристичний продукт – путівку, турпакет. До її складу зазвичай входять: транспорт (авіа, автобусні квитки), проживання (готель з харчуванням або без), страхування на відпочинку, трансфер та супровід дод. послугами (екскурсії, комунікація з готелем тощо).

Оскільки туроператор займається складанням турпродукту (можна сказати "виробник") - він несе відповідальність за якість наданих послуг і виступає основним відповідачем у разі виникнення проблем.

ВАЖЛИВО! Туроператор не працює і не контактує з клієнтом (туристом), а продає свої послуги через турагента (можна сказати "продавця").

Турагентство, турагент (туристична агенція)

Компанія, основна спеціалізація якої - продаж, консультація туристичних послуг, складених туроператором. Турагент завжди контактує з клієнтом, обговорює деталі, відповідає на питання щодо курортів, візових вимог, готельної бази, тих чи інших особливостей подорожей. Одним словом, допомагає туристу бути в курсі всіх подій та з максимальною вигодою цим користуватися.

Турагент діє від імені туроператора, реалізуючи його турпродукт за комісійну винагороду.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00