Курорти Іспанії

Сонячна і життєрадісна Іспанія чекає туристів на пляжі Середземного моря, гірськолижні курорти і зимовий відпочинок на Тенеріфе. Розваги і пам'ятки від Мадрида до Канар, від Дали до Гауді, від Реала до Барси - все про Іспанію: тури, ціни, готелі, карти і фото. Тури в Іcпанію на кращі курорти старої Європи.

М'який середземноморський клімат, високий рівень розвитку туристичної індустрії, безліч історичних пам'ятників, достаток морепродуктів, фруктів і овочів - все це робить Іспанію улюбленим місцем відпочинку для туристів з усього світу. Тому всі готелі Іспанії комфортабельні, зі зручним підходом до моря. Вибір проживання різноманітний - від готелів з міні-кухнею без харчування до готелів, що працюють за системою "все включено". Такі готелі - те, що треба для гарного, але не занадто руйнівного відпочинку. Найбагатша область Іспанії - Каталонія - одна з 17 складових це держава автономних областей, розташовується в північно-східній частині Піренейського півострова. Каталонія - чудове місце для відпочинку, що пропонує своїм гостям унікальне поєднання прекрасних і доглянутих пляжів, розвиненої туристичної інфраструктури, мальовничих ландшафтів і багатої історії.

Барселона

Барселона, ІспаніяДивовижна і незабутня, вражає архітектурою і характером - зачаровує з першого погляду кожного туриста.

Продовжити

Коста Брава

Коста Брава ІспаніяМальовничі пейзажі та скелясті береги з дивовижними піщаними пляжами для відмінного відпочинку на морі

Продовжити

Майорка

Майорка ІспаніяНезабутньою краси острів в Середземному морі, підійде для комфортного пляжного відпочинку всієї сім'ї

Продовжити

Тенеріфе

Тенеріфе ІспаніяАктивний відпочинок на острові з вулканічними горами і різноманітними пляжами на Канарах

Продовжити

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00