Кіпр

кіпр

Кіпр - це чарівні пейзажі, нескінченне сонце і дивовижні середземноморські пляжі, це історія, легенди і просто величезний музей під відкритим небом. На Кіпрі як ніде можна стикнутися з самою історією: первісні поселення періоду неоліту і класична краса грецьких храмів, язичницькі театри римлян і перші християнські монастирі, візантійські церкви, прикрашені іконами і фресками, франкські абатства і замки, готичні собори, що нагадують про славу хрестоносців, і венеціанські стіни, що оточують їх.

Кіпр - одна з перлин Середземномор'я. Клімат, краса навколишньої природи надають відпочинку на Кіпрі особливу привабливість. Більшість готелів Кіпру надає знижки для дітей, тому багато хто вибирає тури на Кіпр для відпочинку всією сім'єю. Пляжі Кіпру одні з найчистіших у світі, що теж є безсумнівним плюсом у виборі туру на Кіпр.

Туризм є основним джерелом доходу Кіпру, в зв'язку, з чим цьому напряму приділяється особлива урядова підтримка. Тутешній відпочинок запам'ятається якісним сервісом, чудово розвиненою туристичною інфраструктурою, за станом якої спостерігають державні органи. Багато пляжів Кіпру нагороджені Блакитним прапором. Курорт Айя-Напа найбільш популярний серед молоді. Це не дивно, модні і сучасні готелі, численні бари і ресторани, запальні вечірки, узбережжя з білосніжним піском приваблюють сюди цінителів розваг на вищому рівні. Для любителів активностей підготовлені параглайдінг, водні лижі, моторні та прогулянкові човни, віндсерфінг, катамарани, каное та інші види спорту. Нудьгувати в Айя Напі не доведеться. Розмірене, спокійне і романтичне проведення часу характерно умов Протараса. Плануючи сімейний відпочинок з маленькими дітьми, дізнайтеся про нього докладніше. Вдень дітвора активно буде захоплена аквапарками, дельфінаріями, акваріумом, «шоу танцюючих фонтанів». У вечірню пору, батьки зможуть приділити час собі і насолоджуватися барвистим заходом, відпочиваючи в затишному ресторанчику з смачною кухнею. Тури на Кіпр виправдають очікування від подорожі з метою знайомства з культурним життям, історичними, архітектурними особливостями раніше незвіданих країн. Достаток екскурсійних програм порадую Вас на курорті Пафос. Відвідування археологічних розкопок, музеїв і церков залишить незабутній слід у Ваших спогадах.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00