Підбір та пошук турів онлайн по всім туроператорам України

ТурПошук Україна - всі ціни на путівки в одному місці

Підбір турів здійснюється автоматично по всіх сайтах туроператорів, і так само відразу перевіряється актуальність обраної вами пропозиції. Зверніть увагу що вам пропонується відразу ознайомитися з описом готелю, дізнатися його розташування на карті, подивитися фотографії території, номерів в готелі. ТурПошук онлайн дає можливість не виходячи з дому замовити або відразу забронювати тур в інтернеті, не варто витрачати час на поїздки по місту. Пошук і бронювання путівки займе кілька хвилин і ви гарантовано отримаєте відмінний відпочинок. Шукати можна з будь-якого міста України, неважливо це Київ, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Дніпро або Чернігів. TurPoisk online доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень, круглий рік. Варто тільки вибрати найближче місто в системі, звідки є вильоти. Надіслати заявку на бронювання можна завжди, менеджер обробить її і зв'яжеться з вами.

Тут можна знайти гарячі тури від всіх туроператорів на найближчих пару тижнів. Всі найцікавіші ціни можна відстежити самостійно на сайті або заповнивши заявку отримати добірку від менеджера в будь-яку країну із запропонованих. Всі акції, палаючі, відмовні путівки з раннього бронювання оновлюються автоматично з внутрішніх баз операторів і Ви шановні туристи отримуєте тільки кращі ціни на відпочинок online. Для вашої зручності тут можна ознайомитися зі складом турпакету, послуги що входять в вартість, докладні дані про вильоти та зворотні рейси.

Як правильно шукати тур онлайн?

Підбір турів представляє пропозиції щодо основних туроператорам. Щоб звузити вибір, вкажіть у формі онлайн підбору кілька критеріїв:

  • визначити країну відпочинку (можна вказати навіть назва курорту, готель);
  • вибрати місто вильоту, найближчий по розташуванню до вас;
  • спланувати передбачувану дату виїзду (краще + / - в межах тижня);
  • вказуємо бажану тривалість перебування на курорті;
  • вказуємо складу туристів в одному номері;
  • за бажанням вказуємо додаткові побажання по готелю: категорія 3, 4, 5 *; харчування all inclusive (все включено) або інше, і т.д.

Після заповнення основних полів форми пошуку, переходимо на кнопку Знайти і насолоджуємося вибором варіантів для майбутньої відпустки.

Варіанти будуть визначені відразу по всіх сайтах туристичних операторів, і за кілька секунд ви зможете подивитися опис і ціни, а також вибрати і замовити що вам сподобалося.

Пошук турів по всім туроператорам України придбав величезну популярність. На сайтах українських турагентств є багато інформації про найпопулярніших напрямках, але їх багато, а переглядати всі немає сенсу якщо є TurPoisk - все в одному, не гай часу вибирай краще. Наші партнери, провідні компанії України: TezTour (ТезТур), Coral Travel (Корал), Anex Tour (Анекс), Pegas Touristik (Пегас), Tui Ukraine (ТУИ), JoinUp (Джоін Ап), TPG (Тревел Профешнл Груп) пропонують своїм клієнтам поїздки в будь-який куточок земної кулі і забезпечують повноцінний відпочинок туристів.

Чому шукати тури на ТурПошук вигідно і зручно

Маленькі тонкощі, часом не помітні на перший погляд допомагають кожному економити і розбиратися в новій для себе справі.

- Актуальні варіанти і завжди великий вибір пропозицій.
- Найнижчі ціни - переваги які визначають правильний вибір на наступну поїздку.
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс системи, дозволить розібратися кожному.
- Широкий вибір критеріїв для визначення потрібного варіанту саме по вашим побажанням.

Навіть якщо ці плюшки вас не задовольнили в повній мірі. Ми з радістю посможем кожному розібратися з пошуком і зробимо все особисто. У нас працюють досвідчені фахівці, що з радістю допоможуть здійснити будь-які плани. Можна звернутися до консультанта по напрямку і фахівець допоможе зробити вибір.

Незалежно від бюджету поїздки та вимог до відпочинку - ТурПошук завжди буде вашим вірним помічником.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00