Туроператор TPG (Travel Professional Group) Україна

tpg logoОдин з небагатьох, туроператор TPG з абсолютно українським корінням. Діє в туристичній сфері з 1994 р. За такий тривалий час, працівникам компанії пощастило організувати пристойний відпочинок тисячам мандрівників, в зв'язці з туроператорами багатьох країн за кордоном. Плідна співпраця, через підбір туру ТПГ з вітчизняними компаніями та іноземними, приносить яскраві емоції клієнтам.

Основна мета, яку відзначає турагентство TPG - гарантувати всім туристам право на комфортний, цікавий відпочинок, а головне по кишені. Подібний шлях і сприяє формуванню компанії, зростанню кількості лояльних покупців, розширенню агентських відносин.

Знайти тур?

Агентська мережа національного туроператора ТПГ розкинулася по всій Україні, а офіційні представництва знаходяться крім центрального в Києві, ще в обласних центрах: Одеса, Львів, Дніпро, Харків.

У частині основних компаньйонів авіакомпанії топ бренди, в списку знаходяться Lufthansa, Air France, KLM, МАУ, Austrian Airlines, SAS, Delta і подібні - що дає можливість підтверджувати місця на всі дати, навіть «непрості». Аналогічний перелік та плідне співробітництво дають можливість співробітникам фірми підтверджувати бронювання покупцям всіляких дат проживання в готелях. Наявність на нашому ринку закордонних партнерів туроператора Travel Professional Group забезпечують: Centara, Tangerine Tur, Terramar Group, Vanguartour, FlorianTravel, Attica Holidays і інші.

Ключові напрямки і країни туроператора ТПГ

Онлайн пошук туру TPG, консультантами турагентства TurPoisk, незмінно відбувається з урахуванням запиту і побажань покупця. Неважливо, зробили свій вибір у напрямку поїздки і дат вильоту, або всього-то подумали про відпустку, працівники компанії знайдуть вам парочку оптимальних варіантів на канікули.

Добре зарекомендував себе TPG на:

  • індивідуальних маршрутах;
  • пакетних і екскурсійних турах;
  • відпочинок по Україні;
  • автобусні путівки;
  • розробка VIP-програм;
  • полювання та риболовля закордоном;
  • весільні подорожі;
  • будь-якої складності корпоративні запити;
  • паломницькі виїзди.

Особливим попитом користується бюджетний сегмент - гарячі тури ТПГ в турагентції ТурПошук. Чудова можливість організувати собі несподівану відпустку за прийнятною ціною. Знижки трапляються на гарячі путівки через пошук туру TPG, фірма нерідко дає акції на чартерні рейси або проживання в готелях.

Туроператор TPG досяг успіху, належним чином по країнам: Греція, Туреччина, Кіпр, Таїланд, Чорногорія, ОАЕ, Хорватія, Болгарія, Домінікана, Єгипет і т.д.

Виконати підбір туру ТПГ можна онлайн на сайті TurPoisk. Система автоматично оновлюється по знижкам, акціям і свіжим пропозиціям від туроператора Travel Professional Group.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Велика Васильківська, 34

Контактний телефон:+38(044)545-44-44

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00