Болгарія

bolgaryТериторія країни вражає різноманітністю ландшафтів: на півночі – блакитний Дунай; у центральній частині – протяжні гірські ланцюги та ліси різноманітного видового складу; Півдні – великі родючі рівнини, у яких розвинене інтенсивне землеробство; на сході – Чорне море із відомими піщаними пляжами. Схилами гір розкидані невеликі села. Міста зіставні до міжгірських долин, великих річок та чорноморського узбережжя.

Знайти тур?

Болгарія, розташована на Балканському півострові, пропонує унікальне поєднання гірських пейзажів і Чорноморського узбережжя. Її багата природа і давня історія сформували різноманітність пам'яток, а болгарські традиції увібрали риси різних культур, включаючи слов'янську, грецьку, фракійську і турецьку.

Болгарія пишається своїми 10 пам'ятками, включеними до списку Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Сім із них - твори людини, що охоплюють велику історичну епоху від палеоліту до 19 століття. Три об'єкти природних заповідників є також невід'ємною частиною цього списку. Крім того, в Болгарії безліч інших визначних пам'яток, які роблять подорож країною захоплюючою і різноманітною.

Пляжі Болгарії займають 5-6 місце у рейтингу чистоти пляжів Євросоюзу. Більшість пляжів є піщаними, але також є кам'янисті, привабливі для любителів дайвінгу та сноркелінгу. Ви можете насолодитися відпочинком на обладнаних пляжах із чудовим сервісом або вибрати віддалені від цивілізації дикі пляжі для повного релаксу.

Болгарія є лідером Східної Європи за кількістю та якістю аквапарків. Вони розташовані на узбережжі, так і в інших курортних зонах. Аквапарки пропонують водні атракціони, які залучають як дітей, так і дорослих завдяки адреналіну екстремальних гірок та можливості розслабитися у релакс-зонах.

Кухня Болгарії нагадує грецьку та турецьку кухню. Свіжі овочі, велика кількість зелені та кисломолочні продукти роблять кулінарний досвід під час відпочинку в Болгарії незабутнім, а сама кухня – ситною та здоровою. Не пропустіть можливість скуштувати пюре з горіхів та бринзи, а також відому капаму.

Українські туристи можуть відвідувати Болгарію без візи за наявності біометричного паспорта. У разі відсутності біометричного паспорта необхідно оформити національну візу. Якщо у вас діє шенгенська мультивіза, то національна віза не потрібна.

Болгарія пропонує різноманітність готелів для різних видів відпочинку. У країні широко розвинені готелі для сімейного відпочинку, а також дитячі та підліткові табори. Відпочинок у готелях із аквапарками стане цікавим для всієї родини. Молодіжні готелі з нічними клубами та барами знаходяться головним чином у Сонячному Березі, відомому як "Болгарська Ібіца". Там є готелі, де перебування дітей віком до 16 років заборонено. Для спокійного відпочинку з'явилися затишні готелі з ресторанами, спа-центрами та масажними салонами, які користуються популярністю серед пар. У болгарських готелях харчування пропонується різними варіантами: "Сніданки" (BB), "Сніданки та вечері", "Все включено" (AI) та "Ультра все включено" (UAI). Гості можуть насолодитися високоякісною кухнею, що поєднує болгарські традиції із сучасними тенденціями.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00