Іспанія

spainІспанія - це безодня нових відкриттів і приголомшливих вражень. Тільки поїздка до Іспанії дозволить вам впиватися звуками іспанської гітари, відбивати ритм під звук кастаньєт і заворожено спостерігати, як іспанці виливають свої пристрасті в одному з найбільш вражаючих танців - фламенко. Найзагадковіша і найбільш відвідувана країна в Європі. Стародавні греки вважали, що тут ростуть золоті яблука Геракла, для арабів вона була Воротами в Рай, для Ернеста Хемінгуея це була арена, на якій історія металася між подвигом і трагедією, а вечорами тореадори боролися зі смертю. Це країна найкрасивіших міст, кращих музеїв світу, старовинних пам'яток, прокладених ще римлянами доріг і незвичайного різноманіття пейзажів. Забирають в глибини історії Мадрид і Толедо, елегантна Барселона, що вражають пишністю пляжі Середземного моря.

Знайти тур?

Історичні місця і чудові пляжі роблять Іспанію однією з найбільш відвідуваних країн у Європі. Мадрид, Толедо, Севілья і Гранада - міста-пам'ятники, міста-музеї під відкритим небом. Мадрид кажуть, що це місто крайнощів. Сяюче світло над вершинами гір і похмура тінь в будинках, холодна зима і виснажливе літо - це Кастілья, суха і одночасно гостинна земля. В даний час Мадрид може змагатися з такими містами як Париж чи Нью-Йорк. Прекрасні художні галереї, пам'ятники історії і разом з тим неповторна нічне життя відрізняють це красиве місто.

Гранада - місто в Андалузії, столиця однойменної провінції. Гранада була центром королівства Назарі, останнього великого держави мусульманської Іспанії. Цей знаменитий і славний місто було засноване однією прекрасною дівчиною, дочкою або племінницею короля Іспано. Його заснування відбулося у великій і мальовничій долині поблизу гірського ланцюга, званої Сьєрра-Ельвіра. Острів Майорка, найбільший з островів Балеарского архіпелагу, славиться у всьому світі своїми мальовничими пейзажами, чарівністю первозданної природи. Овіяна романтичним ореолом, Майорка не раз ставала джерелом натхнення для знаменитих письменників і художників, композиторів і артистів. Фредерік Шопен і Хуан Міро, Роберт Грейвз і Агата Крісті, принц Монако Райнер і Еррол Флінн відкрили для себе і оспівали пишність цього магічно привабливого острова.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00