Самі гарячі тури з Києва та регіонів України

searching

Що таке гарячий тур від ТурПошук?

Далеко не кожен розуміє що означає даний туристичний термін. Багато хто сприймає це поняття тільки як дешева ціна на бажану для себе пропозицію. При цьому кожен закладає більш зрозумілий особисто для себе сенс. Нерідко можна отримати запит на підбір стокових пропозицій на осінні канікули (через 2 місяці наприклад), на новорічні свята (через пів року) або на травневі вихідні. Звичайно ж це трохи спотворює саме поняття цього терміну. Не будемо заперечувати, що вираз є більш маркетинговим ніж неординарною або незвичайною подією. Так давайте ж розберемося по суті, що ж воно - цей заповітний і часом незбутній продукт.
Як і передбачається з назви, знайти путівку за пів року яка буде горіти - трохи суперечить змісту. Щоб зрозуміти суть потрібно задуматися в сенс самого слова "гарячий тур". Це означає що до вильоту залишається зовсім мало часу і його важко продати за стандартною вартістю. Тими чи іншими методами доводиться активізувати попит, на путівку що не опинилася найпопулярнішою спочатку. Як правило за пару днів до вильоту, наприклад пакет на завтра або післязавтра. Всі прайси, де залишилися місця на авіапереліт значно оптимізують і виходить приваблива пропозиція по вартості. Відзначимо і можливо розчаруємо певну категорію мандрівників - подібні варіанти з'являються переважно по массовим напрямками, де є чартерні рейси в великих обсягах. Необхідно виділити літні напрямки Туреччина, Єгипет, Кіпр, Греція, Туніс, Іспанія, ОАЕ, Чорногорія, Болгарія - значні польотні програми. Не будемо приховувати що на ціну впливає здешевлення авіаперельоту, тому як місця в літаках на чартери заповнювати потрібно будь-яким шляхом.

Стокова путівка лише за тиждень до вильоту

Як би того нам не хотілося, але за пів року до вильоту не вийде купити стоковий тур. Щоб вам не говорили, це не відповідає дійсності. Путівки завчасно продаються по акції раннього бронювання, але це трохи інша історія, про неї ми розповімо окремо. А поки поговоримо, скільки ж реально потрібно часу перед вильотом щоб не прогадати. Багато що залежить від країни, куди ви плануєте летіти. Наприклад влітку популярна Туреччина, де вильоти щоденні і в великих кількостях. Зловити палаючий можна за 1-2 дні, максимально цей термін розтягується до семи днів (тиждень до вильоту). Наша команда TurPoisk рекомендує почати підбір варіантів готелів за півтори - два тижні, до бажаної дати поїздки, щоб намітити собі чіткі рамки і бути готовим до оперативного оформлення. Такі ж терміни будуть характерні і для Єгипту в зимовий період. Менш потокові країни, особливо з дальнім авіа перельотом, наприклад Шрі-Ланка, Таїланд, Китай (о. Хайнань) мають свої особливості. Тут терміни заповнюваності та продажу за зниженою вартістю трохи зсуваються, від декількох днів до 7-10 діб.

Система відстежує низькі ціни на путівки автоматично 24/7

Останнім пунктом керівництва в пошуку, кожному туристу буде корисно знати кілька Лайфхаків. На цій сторінці в автоматичному режимі формуються пропозиції щодо основних напрямів від усіх компаній України. Запорука  актуальності - це оновлення онлайн всіх спецпропозицій на відпочинок. Зручний помічник в нелегкому завданні для кожного мандрівника, незалежно від досвіду і наполегливості. Якщо ви точно знаєте що потрібно або не виходить вирішити куди поїхати, рекомендуємо звернути увагу на акційні пропозиції розміщені на сайті. Тільки у нас зібрані спецпропозиції від всіх туроператорів, ТАК - саме так - не потрібно більше дивитися і шукати варіанти по компаніях, моніторити вартість в інтернеті. Замовити путівку можна не виходячи з дому онлайн, або по-старому безпосередньо у нас в офісі на вул. Кирилівська 160 (вул. Фрунзе 160), додатково ви отримаєте корисні поради та коментарі наших фахівців.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00