Туроператор Анекс Тур Україна

anex tour logo

Важливий партнер ТурПошук, туроператор Anex Tour виник на туристичному ринку в 1996 р, і багато часу благополучно веде продуктивне функціонування в області обслуговування населення. Нашій аудиторії відомий бренд був представлений в 2005 р, на даний момент є одним з найбільших гравців турбізнесу в Україні. Зараз під логотипом бренду активно діють приймаючі фірми на курортах 10 держав, туроператори в Україні, Німеччині, РФ, Республіці Казахстан і Білорусь. Свої представництва обслуговують мандрівників на курортах Єгипту, Туреччини, Греції, Іспанії, ОАЕ. Що налічує в цілому близько 70 офісів, у нас і за кордоном.

Знайти тур?

Партнерами туроператора вважаються топ компанії України в своїй сфері: страхова ВУСО; Банківські структури УкрСиббанк, ПриватБанк, Альфа-банк, OTP-Bank; іноземні приймаючі Terremar, Blue Sky Group. Сучасний туроператор Анекс Тур є мажоритарним співвласником і стратегічним замовником авіакомпанії Azur Air Ukraine (Азур Ейр Україна), раніше відома як Ютейр Україна до 2015 р.

Туристичний оператор працює з великою роздрібною мережею агентів по всіх регіонах країни. До складу, включаючи ТурПошук, відносяться мережеві компанії і великі турагентства: Поїхали з нами, "На канікули", Tours & Tickets, "Бізнес Візит" і т.д.

Туроператор ANEX Tour має широкий спектр послуг, що безперервно доповнюється, і вважається хорошим інструментом для контрагентів. Фірма турбується про компаньйонів, гарантуючи своїм покупцям першокласний відпочинок, призначений на достаток різного ступеня. Завдяки цьому менеджери TourPoisk оперативно формують підбір туру Анекс тур Україна - як для корпоративних клієнтів так і індивідуальні характеристики VIP пакету, складені вимогливим клієнтам, що містять гранично точний набір послуг.

Значний приклад для радощів у турагентства Анекс Тур - злагоджена команда гідів, що складається з грамотних екскурсоводів з величезним досвідом. Це дає можливість сервісу turpoisk.com.ua давати всім покупцям асортимент пропозицій для відпустки з великим вибором послуг у вартості путівки. Подібний підхід істотно заощаджує витрати на поїздку. З огляду на злагоджену роботу гідів гарячі путівки Anex Tour створюють по істині захоплююче дозвілля.

Схема роботи турагентства Анекс-Тур визначається потребами відвідувачів. Отже працівники фірми безперервно відточують якість послуг, що надаються, обов'язково високі якості обслуговування туристів на всіх етапах. Підбір туру Анекс Тур - запорука високоякісних послуг. Перевірений партнер, контролює пересування туристів на всіх етапах, допомагаючи в переміщенні в небі і на землі. Тісна робота з основними авіакомпаніями України дає можливість постійно задовольняти своїх покупців вибором чартерних квитків в популярних напрямках. Подальше пересування мандрівників між аеропортом і готелем, екскурсійні виїзди, розраховані гранично чітко. Завжди обслуговує фірмовий транспорт, що виділяється високим комфортом.

Коли працівник агентства готує пошук туру Анекс Тур з Києва або регіонів, покупець не сумнівається, що його канікули пройдуть на вищому рівні.

Темп і результат діяльності агентства створює систематичне ведення онлайн сервісів і власний розвиток. Співробітниками швидко визначаються персональні потреби туриста, тому що система TurPoisk володіє прямим доступом до офіційної базі турів туроператора. Знайти путівку легко по заданих параметрах: ціна, курорт, готель, харчування, тривалість відпочинку. Завдяки сучасним технологіям онлайн бронювання, тривалість оброблення замовлення значно зменшується. Особливо зручний пошук туру ANEX Tour для вибору гарячих і стокових пропозицій, по знижках або акції від готелів і авіакомпаній.

Туроператор діє під гаслом «Море сонця круглий рік». Відлежатися під ласкавим сонцем на морі можна завжди, вибір країн світу приголомшує. У зимовий час всіх чекає берег Червоного моря або Індійського океану, а в літній сезон - путівка на Середземне море.

Ключові напрямки і країни туроператора ANEX TOUR Ukraine

Основний акцент турів на пляжному відпочинку, отже асортимент послуг включає модні напрями на власних чартерних рейсах по країнам:

 • В'єтнам
 • Єгипет
 • Куба
 • Мексика
 • ОАЕ
 • Мальдіви
 • Таїланд
 • Іспанія
 • Туніс
 • Домінікана
 • Туреччина

Якщо вам цікава екзотика - супер, в онлайні турагентства можна знайти пошук туру Анекс-Тур по курортам і готелям відповідних країн. Крім перерахованих вище, турфірма Anex-Tour має пропозиції по іншим типам дозвілля. Наприклад, відвідати екскурсійний авіа тур до Іспанії. Особливо бажані путівки з метою оздоровлення в Індію. Звичайно ж не можна забувати про найпопулярнішу пляжну відпустку на море в Туреччині, Єгипті або на Кіпрі.

Постійний клієнт агрегатора ТурПошук знає, про можливість купити турпакет або прорахувати програму індивідуально для VIP подорожі. За запитом прораховується першокласний маршрут і нестандартні екскурсії, що розроблені тільки для потреб певного клієнта.

Якщо бажаєте почерпнути від поїздки граничний заряд насолоди, славних емоцій то крім стандартного пошуку туру Анекс, між пакетних пропозицій, консультант агентства підшукає альтернативні варіанти розваг за індивідуальною програмою.

Купити гарячі путівки Анекс Тур від провідного туроператора найкраще на офіційному порталі ТурПошук, а особливо зручно безпосередньо в офісі нашого агентства.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, за адресою Харківське шосе, 201-203
Контактний телефон:+38(044)591-15-91

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00