Туроператор Coral Travel Україна

coral travel logoЗ часів заснування в 1997 р, офіційний туроператор Coral Travel домігся визнання мільйонів покупців якісним сервісом. Лише за 2014 р турфірма направила на відпочинок більше 3 млн. Клієнтів і заробила позитивні відгуки про якість, налагодженості їх обслуговуючого персоналу.

Знайти тур?

Турагентство Корал Тревел включається в систему міжнародної компанії OTI Holding, що об'єднує офіси в Туреччині, ОАЕ, Єгипті та Греції. Володіє міжнародним сертифікатом якості приймаючого сервісу. Туристичне агентство Coral Travel має настільки розвинену мережу, внаслідок цього вартість на гарячі путівки туроператора незмінно конкурентоспроможна.

Зручний онлайн пошук туру Корал Тревел гарантує штат працівників компанії. Тут працюють більше 4500 чол. Прогресивні технології, постійна перевірка якості діяльності і налагоджена бізнес-модель зацікавили величезне число постійних покупців, що активізують бренд піднімати і без того пристойний рівень підтримки і сервісу.

Туроператор Coral Travel працює з провідними банківськими установами, страховими, авіаперевізниками Києва та інших центрів України. Оформити страховий поліс від невиїзду, медстрахування - забезпечує СК «Кремінь». При фінансових операціях, по оплаті турів безготівковій і готівкою формі, задіяний "Райффайзен Банк-Аваль" по всій країні. Чи не маловаливим буде виділити приймаючу сторону на багатьох курортах - Odeon Tours, що кілька десятків років сумлінно зустрічає наших туристів за кордоном.

Турагентство Coral Travel Київ систематично оцінює нашу туристичну обстановку на ринку, щоб не припиняти поліпшуватися і давати клієнтам набагато більше перспектив для барвистих і незабутніх поїздок. Щороку фірма підвищує рівень сервісу, формує нові туристичні тенденції і розширює склад старих послуг. Старанно регулює створення продукту для клієнтів на всіх стадіях його організації та формування.

Туроператор Корал Тревел онлайн фіксує робочий процес на абсолютному задоволенні споживчих запитів, задовольняючи сервісом мандрівників з різним рівнем заробітку. Оператор має можливість продавати економ пропозиції і VIP пакети, орієнтовані на вимогливих туристів. Це дає можливість на пристойному рівні змагатися з іншими холдингами, пропонуючи клієнтові гарячі тури в Корал Тревел і цікаві акції, знижки з бронювання путівок.

Ключові напрямки і країни туроператора Корал Тревел Україна

Турфірма дає можливість відвідати 28 країнах в усьому світі, в перелік входить: Єгипет, Іспанія, Туреччина, Болгарія, Туніс, Маврикій, Греція і т.д.

Туроператор безперервно діє над удосконаленням і розвитком різних течій в самих затребуванних куточках планети. Гарячі путівки Корал Тревел благополучно купують в призначенні екзотики, держави: Індонезія, Камбоджа, Мексика.

Ключовою специфікою Coral Travel вважається організація персональних і пакетних пропозицій, на базі викуплених контрактів, власних авіа чартерів. В такому випадку подорож розраховується в окремому порядку - на канікулах ви відвідаєте цікаві екскурсії по неповторних місцях, що недоступні клієнтам стандартних послуг. Підбір туру Корал Тревел онлайн, все в приватному порядку, проробляється саме для ваших потреб - з дати вильоту до тривалості перебування в готелі.

Віддалений пошук туру Coral Travel можна знайти у нас на сайті ТурПошук з будь-якого місця в Києві, Полтаві, Сумах, Харкові, Дніпрі, Одесі чи Львові.

Між стандартних пропозицій на відпочинок виділяються: путівки в екзотичні місця, гірськолижний відпочинок, канікули на морі Туреччини, Греції, Єгипті чи Іспанії, а для особливо вимогливих є острів Маврикій.

Сайт агрегатора Turpoisk постійно дає гарячі тури Корал Тревел і різні знижки, бонуси для граничної економії бюджету. Умови акції раннього бронювання дозволить розрахувати поїздку на канікули або у відпустку, за пару місяців наперед і значно здешевити вартість. Фішкою агентства вважаються акції для сімейного відпочинку з дітьми: коли оплачується тур за двох батьків, а діти оформляються по знижці. Варто зауважити що в холдинг входять власні готелі, з спрямованістю на дитячий відпочинок і інфраструктуру.

Визнання туроператора ґрунтується на гнучкій практиці до нововведень, сучасних методах і технологіях. Основи діяльності компанії сплановані на тривалих зв'язках між партнерами в агентському середовищі. Реалізація кожної потреби покупця з граничною вигодою двом сторонам. Пріоритетна організація конкурентоспроможних послуг у сфері туризму.

Підвищення результатів фірми шляхом додавання туристичних течій і систематичного відстеження показників в цілому. Оперативне регулювання проектів і зміцнення позитивного відгуку для клієнтів. Введення передових технологій бронювання і консолідація лідерських позицій на оформлення послуг.

Завдяки систематичному оновленню онлайн пошук туру Корал Тревел, клієнти в турагентстві ТурПошук, завжди отримують якісний продукт, здатний задовольнити навіть найвищі вимоги.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 24

Контактныий телефон:+38(044)495-82-80

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00