Туроператор Pegas Touristik Україна

пегас туристик логоНова висота вашого відпочинку - Туроператор Пегас Туристік. Зовсім недавно, в 2019 р відсвяткував 15 років своєї роботи в українському туристичному бізнесі і відмінно справляється, підтримуючи гасло: «Гість - перш за все».

Свій стартовий пошук туру Пегас починав з можливості податися в центр комерційного життя Туреччини - Стамбул на шопінг, і звичайно пляжні тури в Анталью. Потім розширення пішло на Мармарис і єгипетський Шарм-ель-Шейх. Рівномірно активізували розвиток по інших країнах: путівки в Індію (ГОА), Таїланд і інші популярні регіони.

Знайти тур?

Бурхливо формуючись, фірма обзавелася великою кількістю своїх представництв і налагодила роботу з місцевими туристичними агентствами. Турфірма ТурПошук Київ стала одним з надійних партнерів, горящі путівки Pegas Touristik можна замовити онлайн в нашій системі з будь-якого регіону країни або безпосередньо в офісі. Крім цього, представники розташовані в державах близького і далекого зарубіжжя, таких як: Єгипет, Росія, Білорусь, Таїланд, Польща, Грузія, Ізраїль і т.д.

Основні досягнення туроператора Пегас Туристик завдяки стабільним і перевіреним агентам, працівникам, партнерам і звичайно ж туристам, що надихають тримати високий формат послуг. Топ вигідних пропозицій від оператора можна знайти в системі агрегатора TurPoisk online.

Розширений пошук турів Пегас Туристик по гарячим, виконується менеджерами нашого агентства з огляду на всі побажання туриста. Вам тільки необхідно донести, як уявляєте відпустку, і що плануєте робити під час поїздки. Консультант турагентства повідомлять оптимальні гарячі путівки Pegas Touristik, нададуть рекомендації, вигідні ціни. А подібних альтернатив в системі туроператора - завжди досить!

Велика кількість чудових пропозицій формує пошук турів Пегас Туристик в онлайн системі: вихідна точка подорожі стане Україна, місцем незабутньої відпустки влучно обрати абсолютно кожен курорт на землі. Головний акцент туроператор здійснює на екзотичні місця, пляжні курорти на морі. Наприклад, турагентство Пегас створює подорож на Балі, Мексику або Таїланд.

Мандрівники можуть перебувати в упевненості, що вартість включає розміщення в елітних готелях, популярних у наших співвітчизників. Туристична компанія Пегас Україна турбується про якісний відпустці покупців, співпрацюючи з найбільш потрібними світовими мережевими готелями і формує вигідні розцінки на тури. Фірма дає продукт по доступній вартості, привертає увагу великим асортиментом пропозицій в різному ціновому діапазоні.

Комфортний трансфер на закордонних курортах гарантують місцеві партнерські офіси, а доставку на відпочинок обслуговують - знайомі українські авіакомпанії Wind Rose, Azur Air і МАУ. Запорукою особливості продукту буде присутність власного автопарку і досвідчених гідів. Представник в приймаючий офіс Пегас Туристік проходить кращу підготовку і бездоганно знає особисті обов'язки, що дає можливість перетворювати розмірений відпочинок гостя, наповнивши його цікавими екскурсіями. Тому путівки користуються величезним інтересом у клієнтів TurPoisk.

Ключові напрямки і країни туроператора Пегас Туристик

Туристичне агентство має підбір турів Пегас з асортиментом варіантів розваг для туристів будь-якого віку. На офіційному сайті ТурПошук можна знайти пляжні куточки, гірськолижні центри, екзотичні курорти, розраховуючи на низькі ціни високо конкурентного бренду.

Раннє бронювання і гарячі тури Пегас Туристик продає за такими напрямками: Туреччина, Єгипет, Болгарія, Греція, Іспанія, Туніс, Кіпр, ОАЕ, Таїланд, Індія, В'єтнам та інші.

Бажання клієнта купити дешевий тур попадається менеджерами агентства TourPoisk як питання, що вимагає серйозний підхід. В результаті споживач отримує недорогу стокову путівку, вартість якої не позначається на сервісі і зручності туристів. Замовляючи підбір турів Пегас Туристик, клієнти зможуть віддати перевагу сімейним турам, корпоративним поїздкам чи весільним програмам.

Найчастіше українці вибирають далекі краї, що стає подібним до манери побуту. Доручіть організацію канікул нам, і підбір кращих пропозицій від туроператора Пегас Україна буде ваш. Кращі очікування від поїздки здійснять досвідчені фахівці.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, за адресою Харківське шосе, 201-203 літера 2А.

Контактний телефон:+38(044)300-13-33

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00