Шарм эль Шейх

шарм эль шейх египет

Це кращий курорт на березі Червоного моря. Кожна людина, яка збирається на відпочинок хоч раз стикалися з цією назвою. Найбільша готельна база, відмінний Кораловий риф. безліч визначних пам'яток і багато іншого приваблює туристів саме сюди.

Найпопулярніше місце розташоване на самому півдні карти Синайського півострова. Серед пустелі за задумом уряду виріс сучасні курорт світового значення. Зараз же все його знають і шукають тури в Шарм-Еш-Шейх за всіма туроператорам. Кращий відпускних березі Червоного моря, серед пустелі, коли тепла погода зберігається цілий рік, температура повітря і води ніколи не опускається нижче 22 градусів. Безліч сучасних, комфортабельних готелів 4 і 5 зірок, від усіх світових мереж розташовані в серці стародавнього Єгипту. Ціни на тури не можуть не радувати, адже такі путівки варто пошукати по інших країнах. У такому поєднанні ціни і якості можна характеризувати як кращий курорт серед подібних.

Єгипетський курорт Sharm el Sheikh - з його відмінним кораловим рифом, самий що ні є рай для дайверів і всіх хто любить підводне плавання. Дуже різноманітний підводний світ, унікальна флора і фауна даної місцевості радує око. Створюються всі умови на відмінний дешевий відпочинок в Шарм-Ель-Шейху. Де безліч послуг на території курорту, різноманітні екскурсії не дадуть занудьгувати навіть самим ледачим туристам. Звичайно, поніжитися на сонечку біля моря теж дуже приємно і комфортно.

Стокові тури до Шарма-ель-Шейху можна купити з будь-якого міста України (Києва, Одеси, Харкова та ін.). Недорогі ціни завжди радують, так як практично кожен туроператор намагається включити даний курорт в список пріоритетних напрямків. Перевагою є і цілорічний попит на путівки сюди, адже будь-яка у нас погода за вікном, зима чи літо, на березі Червоного моря завжди сонячно і тепло. Відмінний кораловий риф, насичена екскурсійна програма для мандрівників. Є можливість відвідати гору Мойсея, прогулятися на верблюдах, покататися на квадроциклах, відправитися на морську прогулянку або дайвінг.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00