Хургада

хургада в египті

Хургада в Єгипті - це курорт який поєднує місцевий колорит і кращі умови для відпочинку на Червоному морі. Хороша готельна база, дозволяє вибрати недорогі готелі 3-4 зірки в місті, поруч з гучними тусовками, дискотеками, ринками свіжих екзотичних фруктів. Знайдуться і фешенебельні престижні з високим якісним сервісом готелю 5 *. Гарячі ціни є в усі готелі, незалежно від назви. Відпочинок тут вважається більш економічним, вартість на тури тут трохи нижче, ніж по інших регіонах. Це і приваблює сюди багато мандрівників з усього світу.

Дуже значним є характерно виражені піщані пляжі. Практично в кожному готелі пологий вхід в море з дрібним пісочком. Це дуже зручно для комфортного сімейного відпочинку з дітьми, пенсіонерів та людей у віці. Рифи звичайно ж є, але вони трохи віддалені від берегової лінії, тільки в деяких випадках ближче підходять в пляжу. Характерно для єгипетського клімату буде низька вологість повітря. Легкий морський вітерець робить поїздку комфортною навіть у найспекотніші літні місяці.

Кожен хто шукає недорогі ціни, може сміливо вибирати дану місцевість. Дивовижне поєднання ціни та якості отримуєте. Різноманітні екскурсії запропонують вам місцеві турагенти на кожному кроці, звичайно ж їх можна купити і у гіда від представника готелю, але як правило у корінного населення вони будуть дешевше, а різниці в основному ніякої. Вибрати звичайно є з чого, тут і древній Луксор і Олександрія, прогулянки на кораблі, дайвінг, прогулянки на верблюдах, сафарі по пустелі на квадроциклах і багато іншого що захопить вас з головою.

У нашому агентстві вам допоможуть підібрати гарне проживання і замовити гарячу путівку в Хургаду за вигідною ціною. Так само можна з легкістю забронювати з будь-якого іншого міста України, неважливо звідки ви, з Києва, Харкова, Одеси, Львова чи Дніпропетровська. Великий вибір готелів, забезпечує найкращі ціни від всіх операторів. Ми всі порівнює і даємо вам можливість купити за найдешевшою вартістю відпочинок на цьому чудовому курорті стародавньої країни.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00