Марса Алам

курорт марса-алам египет

Підводний світ курорту Марса Алам заворожує

В середині минулого століття на цьому місці розташовувалася тільки невелике село рибалок, але життя не стоїть на місці і ось, тут вже не просто село, а сучасне, яскраве, нове курортне містечко поруч з чистим морем і його найбагатшим підводним світом. Саме сюди найкраще направлятися на канікули, якщо ви плануєте більш докладне знайомство з царством Червоного моря, природа якого саме в цьому районі дуже різноманітна і вражаюча. Тиша, спокій, море - все, що потрібно для вдалого і спокійного відпочинку далеко від туристичних центрів (до Хургади 300км). Цікавим варіантом відпочинку буде, своєчасно підібраний, гарячий тур в Марса Алам.

Клімат на Марсі радує в будь-яку пору року

Кліматичні умови курорту ідеально поєднують в собі спеку південного містечка і свіжість прибережного поселення, адже навіть взимку температура тут не опускається нижче 30 градусів тепла, а помірна вологість на узбережжі, дозволяє легко переносити літню спеку.

Знайти тур?

Температура води дозволяє не закривати купальний сезон круглий рік. Взимку трапляються піщані бурі і присутність вітру, вечори можуть бути приємно прохолодними. Період з травня по листопад найбільш оптимальний для відпустки на цьому курорті Єгипту.

Осінь і весна для путівки в Марса-Алам найкращий час, особливо для планування активного, спортивного відпочинку. А новорічні свята заслужено користуються підвищеним попитом у мандрівників, які бажають змінити обстановку, відключитися від побутових проблем і зробити щоб зустріч Нового року запам'яталася і була яскравою.

Пляжний відпочинок і розваги на будь-який смак

Природа подарувала Марса-Алам унікальні пляжі з чистою водою. Всього довжина пляжів на цьому курорті налічує понад 40 кілометрів і такі простори дозволяють знайти для кожного відпочиваючого зручне і красиве містечко, усамітнитися, а м'який пісок на пологом дні забезпечать комфортний вхід / вихід з води як для дітей так і для дорослих.

Шум хвиль прибою змушує забути про всі проблеми і повністю насолодитися відпусткою.

Природний бар'єрний риф служить захистом тихих бухт від відкритого моря, саме в таких бухтах розташовані готелі, подібне розташування гарантує безпеку і спокій у відпустці. Плануючи його, врахуйте необхідність спеціального взуття для відпочинку на кораловому узбережжі. Відомо, що цей курорт Єгипту відмінно підходить для заняття дайвінгом.

Пустеля оточує місто з боку материка, але в самому місті створені всі умови для комфортного перебування - є магазини, аптеки, кафе, а якщо вам захочеться іншого виду відпочинку - то в 10 хвилинах їзди розташований порт Галиб, в якому ви знайдете і галасливі нічні клуби , дискотеки і затишні, тихі ресторани.

Постійно є пропозиції на будь-який смак: дайвінг, сафарі на джипах, екскурсії до бедуїнів, катання на верблюдах.

Якщо вдало підібрати гарячий тур, можна за відносно не великі гроші отримати відмінні канікули високого класу. Перлиною відпочинку в Марса Алам є пляжний, пляжні канікули і вся інфраструктура і пропозиції на ринку тут пов'язані з ним - дайвінг, кайтсерфінг, морські прогулянки на катерах і яхтах - всім цим тут можна займатися в будь-який час року. Під водами Червоного моря можна зустріти і ближче розглянути його жителів - черепах, кальмарів, скатів і безліч яскравих коралових риб, мешканців рифів.

Місцеві туроператори пропонують види дозвілля пов'язані не тільки з морем, але і з «наземними» пам'ятками. Південне узбережжя Єгипту багато на них і це не тільки коралові рифи і затишні морські бухти. Найближче Марса-Алам розташовані такі найстаріші міста фараонів: Луксор і Асуан.

Знаменитий Національний парк Ваді-ель-Гімалія відкриє для вас свої двері і ви зможете на власні очі побачити рідкісних тварин і птахів, цей парк є гордістю Єгипту, на території парку знаходяться найдавніші залишки римських храмів, які дозволять перейнятися духом найдавнішої історії цих місць.

Кілька порад щодо самостійного підбору готелів

Місто розташоване вздовж берега моря і вся перша міська лінія, наближаючись практично до самої кромки моря, це готелі. Тут ви можете вибрати будь-який на свій смак і фінансові можливості. Готелі в Марса-Алам це стабільно високий рівень сервісу, дозволяють своїм постояльцям розбавляти пляжний відпочинок зі спортивним або зі спа-відпочинком, а маленькі мандрівники напевно тут знайдуть веселих аніматорів.

Аргументи на користь відпочинку в Марса Аламі:

  • тут розташована одна з найкращих у світі шкіл кайтсерфінгу;
  • в період новорічних свят і після тут найбільш комфортні погодні умови, відсутній вітер і висока середньодобова температура;
  • яскравий і барвистий підводний світ Червоного моря з його унікальними мешканцями;
  • зручне місце розташування міста, транспортна доступність.

Своєчасно і ретельно підібраний тур дозволить провести незабутній відпустку на будь-який смак, а гарячий тур в Марса Алам зробить його ще більш вигідним!

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00