Туроператор Тез Тур Україна

tez tour logoВедучий бренд від турагентства Tez Tour створює відпочинок для туристів з багатьох країн СНД і Східної частини Європи, за різними міжнародними напрямками. Фірма виникла в 1994 р, і на даний момент запрошує в мандрівку по курортам таких країн, як Туреччина, Австрія, Єгипет, Мальдіви, ОАЕ, Домінікана, Угорщина, Сейшели, Португалія та багато інших.

Знайти тур?

Підбір туру Тез Тур завжди буде продуктивним - сотні пропозицій, залишається лише вибрати найбільш гарне для вас. Оператор співпрацює з 20 закордонними та місцевими партнерами, відповідальними за відправку і прийом мандрівників в різних краях.

Туроператор Тез Тур постійно обробляє запити безлічі клієнтів, досвідчені співробітники надають незмінно якісний сервіс по пріоритетним завданням, високий ступінь злагодженості та управління всіма складовими путівки (авіапереліт, трансфери, розміщення, екскурсії).

Бездоганно налагоджено управління всіма послугами. Постійно проводячи оцінку умов в сфері міжнародного туризму, керівництво підбирає випробувані авіакомпанії і готелі для співпраці.

У списку вірних компаньйонів туроператора TezTour - світові авіаперевізники на базі чартерного і регулярного авіа сполучення, що мають сучасний авіа парк в своєму розпорядженні і представлені в Україні: МАУ, Wind Rose, iFly, Aegean Airlines, Thai Airways, Emirates, Qatar Airways, Air Baltic.

Довгострокове співробітництво ведеться з передовими готелями багатьох країн, в тому числі знамениті мережеві бренди — Jumeirah, Iberostar, Four Seasons, Grecotel, Radisson, Marriott, Aldemar и т.д.

Це дає можливість консультантам робити підбір туру ТезТур і давати клієнту варіанти ціною істотно краще, ніж у опонентів, але з неодмінно високою якістю обслуговування. Бронюючи гарячі путівки Tez Tour, ви можете не сумніватися - відпочинок перевершить очікування, а ціна туру залишиться прийнятною.

Туроператор Tez Tour оформив вигідні контакти з усіма регіональними компаніями. Дозволяє пропонувати необмежений асортимент путівок на відпочинок, романтичних поїздок, налагодженість VIP пакетів. Пошук турів Тез Тур Київ, формування документів, оформлення віз - все входить в перелік послуг компанії.

Спеціальність туроператора - якісний супровід відпочиваючих з усього світу. Компетентний підхід до величезного числа туристів спирається на вірний пошук туру Tez Tour, сильні авіакомпанії і рекомендовані готелі. Приділяється належна увага якості послуг в Києві і всіх регіонах України, на будь-якому з кроків їх реалізації.

Доказ майстерності працівників і їх відповідальності - наявність всіляких дипломів. Наприклад, останні досягнення нагорода в премії «Travelers Choice Favorites» в форматі «Улюблена торгова марка туристів». До знакових заслуг впору додати «Greek Hospitality Award 2018» в категорії «Найкращий туроператор».

Ключові напрямки і країни туроператора Tez Tour Ukraine.

Запрошуємо на канікули в готелях на пляжних курортах морів або океанів. Престижні ресторани, спа, захоплюючі проекти - до вашої уваги. Екскурсійні пропозиції, круїзи через туроператора Tez Tur дозволяють побачити відразу неабияку кількість місць і доставити найвищий потенціал славних спогадів. Висококласні гіди розкажуть захоплюючу епопею регіону і поділяться цікавими прецедентами в державі, де ви перебуваєте.

Популярні послуги оператора: пляжний відпочинок, круїзи і екскурсії, гірськолижні програми, весільні подорожі, VIP сервіс на островах, лікування закордоном, гарячі тури в Тез Тур Київ і пакети по акції раннє бронювання.

Сімейним парам з дітьми пошук туру Тез Тур втілює найбільш оптимальні приклади з затишними готелями, що дозволяють малюкам веселитися, а дорослим тим часом, радіти заслуженою відпусткою. Гарячі тури Tez Tour, знижки та акції в готелі з дитячою спрямованістю, аніматорами, аквапарками, майданчиками і доглядальницями для найбільш малолітніх впору знайти на сайті TurPoisk, обравши туроператора TezTour. Ціни онлайн завжди актуальні для покупців всіх населених пунктів - можна із зручністю вилітати з Дніпра, Харкова, Львова, Києва чи Одеси, здійснити поїздку з кожного регіону України.

Молодятам або просто закоханим парочкам, які прагнуть відзначити весілля в екзотиці, радимо використовувати наш підбір туру Тез Тур між топових курортів на Мальдівах, Домінікані, Балі (Індонезія) або Luxury Греції. Крім цього, туроператор турбується про своїх постійних клієнтів, пропонуючи раннє бронювання, знижки та акції популярних турів на Новий рік, Різдво, Травневі свята і інші календарні вихідні.

Працівники турагентства Тез Тур Україна постійно тримають покупців в курсі всіх змін. Вас неодмінно сповістять про нові стокові пропозиції, знижки та промо акції турфірми. Якщо ви купили путівку туроператора Tez Tour в турагентстві TourPoisk - можете не турбуватися про зміну польотних, розміщенні в готелі - вас неодмінно поінформують завчасно.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, Велика Васильківська, 63 офіс 2

Контактний телефон:+38(044)392-77-77

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00