Туроператор TUI Україна

tui ukraine logoТуроператор TUI Group з'явився шляхом злиття 2 старожилів турбізнесу - представника з Німеччини TUI AG і Великобританії TUI Travel PLC. Ця знаменна подія датується від 2014 р. Основний центр холдингу розташований в Німеччині, а значна частина акцій сконцентрована на англійських фондових ринках Великобританії, в Лондоні.

Знайти тур?

Туроператор ТУІ Груп щороку обслуговує понад 30 млн. Туристів, що можуть вибирати відпочинок з 180 напрямків у багажі оператора. Під керівництвом компанії перебувають знамениті в різних країнах туристичні оператори, понад 300 готельних комплексів, 12 круїзних лайнерів і власні авіакомпанії - Thomson, Arke Fly, TUIfly Nordic, TUI fly, Corsair і Jetair Fly. Чартерний авіа парк туроператора TUI Group по заключним даними налічує 136 літаків.

У туристичній сфері обслуговування, на ринку України TUI турагентство грає важливу роль серед ТОП брендів. Новий підбір турів ТУІ базується на основі української фірми «Вояж Київ». Найбільш значний партнер, який гарантував різкий підйом популярності, став давно відомий туроператор Turtess Travel. Після поглинання цих двох українських брендів, компанія ТУІ Україна значно посилила свої передові позиції в кількості офісів роздрібної мережі. В європейських державах налічується приблизно 2000 офісів турагентство TUI. У нашому регіоні цифра істотно скромніше, але дуже значна - близько 250 своїх франчайзі і уповноважених точок продажів. Щороку обслуговують близько 200 тис. чоловік.

Ключові напрямки туроператора TUI Україна

Великий вибір курортів і готелів завантажені в пошук турів ТУІ Україна. Гарячі путівки можна знайти в системі агрегатора ТурПошук, так само присутні ціни завчасно по акції раннє бронювання. Асортимент розділяється на великий діапазон всіляких послуг:

  • відпочинок на морі, найбільш популярний Єгипет і Туреччина;
  • гірськолижні тури в Австрію, Італію;
  • бюджетні путівки;
  • канікули сімей з дітьми в базових готелях;
  • екскурсійний відпочинок;
  • весільні подорожі для молодят;

Не менш затребувані напрямки, що дає турагентство TUI Київ - Греція, Чорногорія, Болгарія, Іспанія, Чехія, Хорватія, і інші.

Солідний асортимент підкріплений спільною роботою з лідерами місцевого туристичного сектора в приймаючих країнах. Гарячі путівки туроператора ТУІ Україна в даний час створюють за маршрутами в 180 регіонів планети.

Значно і в скарбничці TUI Group (Touristik Union International) нагород за якість роботи, наприклад «Кращий туроператор» за версією рейтингу World Travel Awards. Доказом гідного звання вважається кооперація з кращими готелями і компаніями, обслуговування оригінальних фірмових проектів - запорука високої якості послуг, що надаються клієнтам.

У свою чергу менеджмент турбується про безпеку туристів. Давня згуртована робота зі страховою фірмою ERV дає можливість агентствам забезпечувати ефективне врегулювання всіх потреб, що з'явилися у покупців відпочинку. Обробляючи пошук туру ТУІ з Києва, вигідно застосовувати медичне страхування і гарантії від невиїзду.

Фірма безперервно розробляє нові ідеї і втілює в життя цікаві програми. На всіх стадіях працівники компанії дотримуються європейські норми поведінки та надають високу якість обслуговування.

Стоковий підбір туру ТУІ Україна з Києва та оформлення відпочинку в TurPoisk - це вибір мандрівників, що шукають безпечний, комфортний відпочинок.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Січових Стрільців,23-А

Контактний телефон:+38(044)401-08-08

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00