Туроператор Kompas Україна

kompas logoKompas Travel — відносно нова компанія на теренах України, першу інформацію датуємо 2018 р. Сформувалася на основі нашого туроператора GTO Travel та великого Kompas Touroperator з Казахстану.

Історія виникнення GTO Travel стартувала в 2004 р. За роки своєї діяльності фірма освоїла всі етапи формування, створювала оригінальний продукт, удосконалювала агентську мережу, що допомогло їй заслужити довіру у покупців.

Touroperator Kompas має свої офіційні представництва в великих обласних центрах: Дніпро, Львів і Одеса. Налагоджена агентська мережа по всій Україні, для оперативної реалізації сформованого продукту.

Знайти тур?

Зараз туроператор Компас відправляє туристів на відпочинок в приблизно 60 держав світу. З першого року існування компанії, пропозиції використало близько 100 тис. клієнтів, що свідчить про відмінні властивості підготовленого продукту. Популярний бренд турбується про мандрівників на всіх стадіях поїздки. Організовано перельоти на чартерах передових авіакомпаній, якісні екскурсійні послуги, трансфери в готель і назад виконуються досвідченими фахівцями. Головне завдання туроператор Kompas - створити комфортні умови мандрівок по всьому світу, використовуючи в роботі сучасні туристичні технології.

Ключові напрямки і країни туроператора Компас Україна

Турагентство Kompas успішно займається організацією пакетних турів, найчастіше на всілякі пляжні курорти по Європі і Азії. Провідні світові авіаперевізники доставляють наших туристів на популярні курорти швидко та з комфортом. Найбільшим попитом користуються чартерні програми в Турцію та Єгипет. Виконується безліч маршрутів з блоками на регулярних рейсах в Грецію, Болгарію, Іспанію, ОАЕ, Шрі-Ланку, Таїланд, Домінікану.

Все організовано на вищому рівні. Контроль якості присутній на всіх етапах. З огляду на хороші контракти з закордонними партнерами, пошук турів Компас Україна може пропонувати найнижчі ціни на путівки, не поступаючись при цьому в сервісі.

Активний відпочинок, насичена екскурсійна програма і затишні готелі на морі, дозволяє розглядати пропозиції всім категоріям туристів. А гарячі тури Компас Тревел націлені оптимізувати сімейний бюджет на канікули з дітьми.

Гарячі путівки дозволяють економити, але не поступаються за якістю. Складаються з стандартного набору послуг включаючи:

  • авіапереліт;
  • проживання в готелі з харчуванням;
  • медичну страховку;
  • трансфер.

При цьому вартість відпочинку з туроператор Kompas залишається дешевою і вигідною для кожного мандрівника.

На додаток пакетним турпутівкам, оператор пропонує продукт за індивідуальним маршрутом з ретельним підбором комфортних стиковок по авіаперельотам, проживання в готелях і додаткових послуг, що зроблять канікули насиченими та яскравими.

У компанії трудяться лише кваліфіковані фахівці, що:

  • відмінно виконують поставлені завдання;
  • володіють готельною базою всіх країн і безпосередньо України, що присутні в підборі туру Компас;
  • здатні оперативно вирішувати запити клієнтів;
  • максимально орієнтовані на результат і кращий відпочинок туристів.

З огляду на потреби українців у відпочинку за кордоном, Kompas travel формує всі умови комфорту: від відвідування представництва до повернення на батьківщину після подорожі, у мандрівника зберігаються тільки позитивні враження. Підбір туру Компас Україна, виконується консультантом з урахуванням потреб клієнта - чудовий відпочинок забезпечений.

Згуртований колектив робить усе необхідне, щоб покупець залишився задоволений своїм вибором. Гарячі тури Компас Тревел оформляються буквально з будь-якого міста на сайті турагентства ТурПошук онлайн, ще є можливість зазирнути в офіс і отримати консультацію у менеджера по перевагах курортів, готелю або питань з оформлення поїздки.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 26 А

Контактний телефон:+38(044)333-67-89

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00