Туроператор "Альф" Україна

alf логотип

Туристична компанія «Альф» почала свою діяльність порівняно недавно, і, за мірками тур ринку, ще молода. З 2012 року «Альф» домоглася певного успіху. Прекрасні відгуки про роботу компанії як у задоволених мандрівників, так і список партнерів туристичної сфери, в числі яких і турагентство TurPoisk.

Команда професіоналів спрямована на активний розвиток і формування якісного клієнтського сервісу, що незмінно дає зростання професійної популярності.

Знайти тур?

Туроператор «Альф» у своїй діяльності керується принципом: грамотно розподіляти кошти клієнтів. Саме тому фахівці ТурПошук можуть запропонувати кожному туристу тур на будь-який рівень бюджету, будь то проживання в бюджетних готелях 2 * з базовим сервісом, стабільних «трійках», надійних «четвірках» або в престижному мережевому готелі 5 *.

Виходячи з переваг замовників туркомпанія «Alf» надає своїм партнерам мінімум 3-5 варіантів подорожей, індивідуально підібраних під запити туристів. Додатково менеджери ТурПошук володіють актуальною поточною інформацією про спеціальні пропозиції, в рамках яких можна вигідно придбати гарячий тур за прийнятною вартістю в дорогий клубний готель.

Разом з підбором пропозицій від компанії «Альф» менеджери «TurPoisk» крім продажу путівок додатково піклуються про повний комфорт в подорожі. Запорука гарного відпустки - це правильно оформлені документи по путівці, авіаквитки, якісне екскурсійне обслуговування, оперативна підтримка.

Пошук турів від компанії «Альф» враховує ваші вподобання і індивідуальні бажання. Наш менеджер повинен знати, чого ви очікуєте від відпочинку. Серед пропозицій по країнам вибирайте найкращі для вас по клімату, природних умовах, культурних відмінностях. На основі ваших відповідей фахівці зможуть зробити вам оптимальну пропозицію від турагентства «Alf».

Ключові напрямки і країни оператора ALF Україна

Туроператор «Альф» організовує турпакети на сонячне узбережжя Болгарії, Хорватії і Чорногорії, Албанії, Туреччині або Греції. Лінійка екзотичних напрямків представлена яскравими Таїландом, Маврикієм, Ямайкою, пікантним В'єтнамом, казковими Сейшельськими і Мальдівськими островами. Але оператор не обмежується на цьому і веде роботу по інших напрямках.

Крім пляжної класики компанія «Alf» організовує поїздки за такими напрямками, як:

  • Екскурсійний відпочинок: європейський напрямок (Австрія, Італія, Великобританія, Польща, Португалія, Франція), США і Китай;
  • Подієві поїздки: новорічні тематичні тури в зимову Фінляндію, фестивалі та свята в Європі;
  • Гірськолижний відпочинок взимку: Словаччина, Андорра, Україна;
  • Оздоровчий туризм: лікувальні курорти Угорщини, Ізраїлю, Йорданії та Індії.

Оператор відстежує якість і актуальність своїх турів, тому менеджери TurPoisk при підборі пропозицій від «Альф» враховують сезонність. Наприклад, вирішивши відпочити взимку, можна вибрати між гірськолижними курортами і жаркими тропічними напрямками на інших континентах. У літній сезон максимальний попит мають тури від компанії «Альф», коли валіза зібрана заздалегідь і ви готові полетіти у відпустку відразу ж.

Досить одної відпустки, проведеної за допомогою туристичної компанії «Альф», щоб довірити свій наступний вояж команді професіоналів. Фахівці мережі ТурПошук зроблять свою роботу і знайдуть потрібний тур. Тепер більше не потрібно витрачати час на читання форумів і нервувати про непередбачені ситуації: це наша турбота. Відправляйтеся відпочивати з легким настроєм!

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Володимирська, 19а

Контактний телефон:+38(044)461-92-72

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00