Туроператор Феєрія Україна

Феєрія логоТуристична компанія Феєрія датує своє заснування в 2001 р. На сьогоднішній день це одна з провідних компаній в турбізнесі України. За роки своєї роботи туроператор організував дуже багато проектів і туристичних маршрутів. Девіз турагентства Феєрія: "Життя одне. Живи!".

Колектив Феєрія заробив працею довіру сотень тисяч туристів по всій країні. Підтвердженням тому нагороди за досягнення в багатьох національних преміях і розвиток вітчизняного туризму.

Знайти тур?

Відзначено в номінації «Нова якість життя» та отримано визнання «Автобусні тури року». Не дарма фірма пишається власними дипломами, отриманими сертифікатами за діяльність в усіляких заходах на телебаченні. Підкреслимо, що бренд Феєрія - це єдиний туроператор України, що заснував власну телепередачу. Програма «Феєрія мандрів» успішно працює на 60 каналах нашої країни. Сам директор і засновник - Ігор Захаренко, успішно проводить ефіри.

Туроператор першим випробував на українському ринку автобусних турів - формат подорожі по маршруту «без нічних переїздів», цей принцип популярний і зараз. Вночі наші туристи незмінно сплять в готелях, а не в кріслах автобуса - для здешевлення вартості.

Туроператор Феєрія першим відкрив для України новий напрямок - літні канікули в Албанії. А також в Єгипті курорт Марса Алам - кожен день розробляються нові маршрути для поїздок.

З оператором Феєрія співпрацюють безліч турагентств по всій країні. Мандрують українці, туристи з сусідніх країн СНД: Республіки Білорусь, Казахстан, РФ, Молдови. Довгострокове співробітництво з закордонними партнерами, дотримуються завжди в турфірмі. Це сприяє хорошим, налагодженим контрактам і лояльним цінам на відпочинок на туристів.

Ключові напрямки і країни туроператора Феєрія

Співробітники запевняють, що будь-який тур розрахований і випробуваний представником компанії, щоб подивитися особливості і уникнути можливих недоліків. Компанія складає систематично авіа, екскурсійні, автобусні тури для індивідуалів так і для групових, корпоративних поїздок. Неодноразово відзначається лідерство в номінації «Кращі автобусні тури», що кожен раз акцентує увагу на якість послуг.

«Феєрія» створює тури буквально в усі куточки світу. Пріоритетними вважаються країни Європи: Чорногорія, Греція, Німеччина, Великобританія, Іспанія, Португалія, Швейцарія, Франція, Албанія. Популярні також інші країни Азії та Америки, що є в системі пошук туру Феєрія.

Активно просуваються маршрути по Україні, відкриваючи все нові горизонти на карті нашої країни. Сильні позиції у оператора за такими напрямками:

 • екскурсійні автобусні тури;
 • лікувальні та гастрономічні;
 • гірськолижні поїздки;
 • корпоративне обслуговування;
 • освітні програми;
 • ексклюзивні чартерні розробки.

Основоположні переваги туроператора Феєрія Мандрів:

 • тури без нічних переїздів;
 • сплановані програми;
 • кваліфіковані гіди;
 • оптимальне співвідношення ціни і якості;
 • бонуси в кожній подорожі

Понад 100 тис. мандрівників скористалися послугами компанії Феєрія Мандрів і позитивно відгукуються кожного разу.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, пер.Крестовий 8/9

Контактний телефон:+38(044)583-05-20

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00