Туроператор Аккорд Тур Україна

аккорд тур логоТуристична компанія почала свою діяльність в 2003 р. За цей час, внаслідок гнучкого ціноутворення, гарного обслуговування, широкого асортименту ексклюзивних турів, до того невідомий публіці туроператор Аккорд-тур зміг вибитися в лідери обслуговування, сервісу в туристичному бізнесі України. Фірма дає пропозиції переважно в сфері міжнародного та виїзного туризму, є приклади і з внутрішнього ринку, здійснюючи якісне обслуговування на території України.

Знайти тур?

Про ефективну роботу турагентства Akkord tour можна міркувати по множинним нагород, що отримала команда:

  • отримав сертифікат відмінності «Лідер галузі в організації міжнародних подорожей»;
  • кращий в напрямку «Майстер пакетних екскурсійних турів».
  • удостоївся лідерства у вільному голосуванні по номінації кращий український туроператор. Де позаду залишилося близько 90 суперників.

Центральний офіс знаходиться у Львові. Ключові представництва турагентства Akkord tour розташовані в Києві, Дніпрі та Запоріжжі. Придбати гарячі путівки і групові пакетні ціни через пошук туру Аккорд тур зручно безпосередньо в офісі або на сайті Turpoisk. При потребі кваліфікований менеджер надасть консультацію по підбору туру, характеристикам готелю і специфіці відпочинку в автобусній поїздці.

Ключові напрямки туроператора Аккорд Тур Україна.

Пріоритетною специфікою Аккорд тур вважається розробка різної складності автобусних турів, по країнах Європи, Скандинавії та близькосхідним регіонам. Крім цього, туроператор Аккорд-Тур реалізує проекти з авіаперельотом, але вони не такі численні і менш популярні. Покупці можуть підібрати до смаку відпустку:

  • гірськолижний або пляжний відпочинок;
  • оздоровчі та лікувальні подорожі;
  • паломницькі програми;
  • оглядові екскурсійні поїздки - самий топ попиту.

Список доступних країн туроператора дуже значний. Варто виділити подорожі до Іспанії, Україною, Угорщини, Польщі, Франції, Чехії.

Це не абсолютний перелік напрямків, що доступні покупцям оператора на підбір туру. Переглянути список пропозицій, тарифи і програми поїздок, можна за допомогою вивчення варіантів у пошук туру Аккорд тур в нашій системі.

Якщо обговорювати внутрішній туризм, оператор запрошує на Західну Україну, огляд стародавнього Києва та історичної Одеси. Додатково, набирають популярність неординарні екскурсійні тури, освітлення місць Чорнобильської зони і безпосередньо Прип'яті.

Туроператор Аккорд Тур плідно співпрацює з приватними готелями і великими туркомплексами різного рівня, пропонуючи оптимальні ціни на розміщення. Штат супроводжуючих і гідів складається з сертифікованих працівників і дипломованих фахівців, що знають всі маршрути компанії і роблять екскурсійні подорожі дуже захоплюючими і комфортними. Додатковий сервіс з супроводу, індивідуальної зустрічі і тимчасового розміщення, перед автобусним туром завжди в асортименті компанії.

Звертаючись до консультантів нашого турагентства ТурПошук, не сумнівайтеся що підбір турів Akkord tour виконають по заданим критеріям до готелю, номеру, харчування і врахують будь-які побажання. Пакетні подорожі, в складі групи туристів дозволяють побачити всі знакові місця і пам'ятки про які можна тільки мріяти. З туроператором Аккорд Тур співвідношення ціна якість вийде на вищому рівні.

Окремої уваги варті комплексні програми для школярів і путівки для студентів. Аккорд-тур дає кращі ціни на групові подорожі для дітей шкільного віку. Це відмінна можливість дешево побувати в кількох державах і регіонах на канікулах, долучитися до культурних та історичних цінностей інших народів, великих міст. Досить популярні зараз групові тури для дітей по Україні з маршрутом без нічних переїздів до Львова, Івано-Франківська, Мукачево, Ужгород, Чернігів, Одеса, Київ та інші міста країни.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Львів, вул. Новий Світ, 15

Контактний телефон:+38(032)232-83-83

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00