Найкращі готелі з аквапарком в Шарм-ель-Шейху

Найпопулярніші готелі з водними гірками в Шармі

Мабуть оптимальним вибором для сімейного відпочинку буде готель з гарною інфраструктурою і безліччю розваг для дитини. А що може бути краще аквапарку? Поки це лідер серед визнаних симпатій користувача і всілякого інтересу в дитячій уяві. Зайняти справою дитину на цілий день - що ще потрібно для втомлених батьків, щоб вдосталь насолодитися відпусткою. Саме тому ми зібрали оптимальний список готелів в Єгипті, на курорті Шарм-ель-Шейх, щоб наші туристи користувалися лише послугами кращого сервісу і якісно проводили час.

Знайти тур?

1. Albatros Aqua Blu Resort Sharm El Sheikh 4*

Albatros Aqua Blu Resort

Мабуть краще співвідношення ціни і якості по готелям для сімейного відпочинку з дітьми практично будь-якого віку. Хороше харчування, чудовий мережевий сервіс, який характерний більшості готелів Albatros, солідна площа і щорічний косметичний ремонт підтримують його в лідерах попиту. Великою перевагою комплексу є неймовірний комплекс водних атракціонів. Аквапарк який присутній на території призначений для дорослих і більшою мірою для дітей. Також не дозволить нудьгувати дорослим безпосередня близькість розважальних комплексів Alf Leila Wa Leila, Il Mercato і нічних закладів Taj Mahal. Гарне розташування в бухті Шарм Ель Майя дозволяє туристам комфортно відпочивати на морі в будь-яку пору року, сама безвітряна бухта сприяє перебуванню на морі навіть у зимові місяці. Тут комфортно буде в будь-який час. Незначним нюансом буде розташування на другій береговій лінії, що компенсується безкоштовним трансфером на пляж в будь-який час.

На карті: територія на другій лінії, у відмінній бухті Шарм Ель Майя, яка добре закрита від вітрів і будь-якої негоди. Має пологий піщаний захід у море, комфортний для дітей.

2. Albatros Aqua Park Sharm El Sheikh 5*

Albatros Aqua Park

Найновіший з усіх готелів нашого списку, введений в експлуатацію лише в 2017 році. Розташований поруч з лідером нашого рейтингу Albatros Aqua Blu Resort 4 *, недалеко від моря і самої бухти El maya, приклад якісного сімейного відпочинку для вимогливих туристів, які націлені на активне проведення часу і сімейний відпочинок. Величезний новенький аквапарк, налічує 9 гірок для дорослих і цілих 35 для дітей різного віку, в безкоштовному користуванні всіх постояльців, гості інших готелів можуть відвідати його за окрему плату. Можна відзначити різноманітне харчування в ресторанах і хороший дитячий клуб на території. Туристи користуються пляжем VIP beach розташованим в бухті Sharm el Maya, що в пішій доступності від Old market.

На карті: територія неподалік від пляжу, є безкоштовний трансфер, в бухті Ель Майя. Є пологий вхід по піску в море без коралів.

3. Charmillion Gardens Aqua Park (ex.Sea Garden Resort) 5*

Charmillion Gardens Aqua Park

Представлений комплексом з 3 готелів розташованих на суміжній території, із загальним користуванням усіма інфраструктурними об'єктами. Велика зелена територія, з безліччю послуг і першокласним аквапарком підійде для сімей з дітками. Корпуси знаходяться за місцевістю Charmillion Sea life і Charmillion Club, що розташовуються в безпосередній близькості до краю моря. Особливістю місця буде регіон НАПК, де в зимовий період можуть бути несприятливі умови для купання в морі. В цілому можемо рекомендувати як якісний і дуже пристойний варіант в Шармі з гірками і водними розвагами.

На карті: територія комплексу на першій лінії, в регіоні Nabq

4. Royal Albatros Moderna 5*

Royal Albatros Moderna

Ще один готель який може похвалитися пристойним аквапарком в будь-яку пору року. Велика площа дозволяє комфортно відпочивати всім категоріям туристів, особливо сімейним батькам, де є попит на дитячі розваги, міні клуб і водний аквапарк з гірками. Хороші умови по харчуванню та розміщення компенсуватимуть розташування в зимовий період, адже це НАПК і можливо буде трохи вітряно. Весняно-осінній період буде комфортним і порадує всіх перебувають відмінним місцем.

На карті: біля самого моря, перша берегова лінія, є кораловий риф і можливість попірнати з маскою

Знайти варіанти за цінами на дані готелі

Великий перелік варіантів номерів і дат, за цими готель можна знайти в підборі нижче, задаємо необхідні параметри, прописуємо готель і вибираємо відповідну вартість:

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00