Чи варто їхати пенсіонерам в Єгипет на відпочинок?

відпочинок в Єгипті для пенсіонерівНа відміну від іноземців, наші співвітчизники з віком все більше часу проводять на дачі або на присадибній ділянці. У Європі або більш далеких країнах давно прийнято з роками приділяти більше часу подорожам. Багато вільно часу, накопичені заощадження і звичайно ж в світі стільки куточків які потрібно встигнути відвідати при можливості.
В Україні і колишніх країнах СНД, таке менше прийнято, та й не стільки можливостей у туристів що б подорожувати далеко закордон. Але все ж потрібно цьому приділити увагу. Раніше це було зовсім недоступно, пам'ятаючи політичний устрій Радянських Республік. Останні десятиліття активно розвивається виїзний туризм в Україні. Вартість відпочинку і його здійснення значно спростилися. Досить отримати закордонний паспорт, вибрати і купити путівку для пенсіонерів в турагентстві і відправлятися на відпочинок.
Звичайно ж наших пенсіонерів не часто можна зустріти на зарубіжних пляжах. Але все ж, буває діти відправляють батьків на оздоровлення або ж самі купують путівки. Тут варто виділити більший попит путівки на пляжні курорти, особливо Єгипту. Відмінний варіант для подорожі, тепле море безліч пам'яток, хороший сервіс в готелях, а так само великий перелік готелів та доступні ціни по гарячій путівці.
Найчастіше люди похилого віку вважають відпочинок для пенсіонерів закордоном недосяжна розкіш. Але це не завжди відповідає дійсності. Звичайно якщо планувати поїздку в високий сезон, вартість путівки пенсіонерам буде не дуже цікава. Тут зауважимо що пенсіонери як правило, не працюють і вільно можуть розпоряджатися часом не залежно від робочих днів або вихідних.
Ми відзначимо, що відпочивати вигідніше в низький сезон. Для Єгипту наприклад можна виділити осінньо-весняний період, або взимку відразу після новорічних свят. Так само відзначимо що після дитячих канікул завжди будуть відмінні цінові пропозиції на відпочинок за гарячою ціною. І так, в цей час вартість буде не високою, не буде безлічі туристів, а в зимовий період ще і не висока температура і свіже сухе повітря майже завжди.відпочинок в Єгипті для пенсіонерів
Потрібно знати кілька правил при пошуку палаючого туру пенсіонерам. Бажано за тиждень до виїзду переглядати яка погода на курортах, чи не буде сильно жарко. Звичайно ж якщо є явні проблеми зі здоров'ям, враховуємо зміну в тиску і температурі при перельотах, і можливо при крайніх випадках утриматися. Авіаперельоти з холодної нашої зими в жаркий Єгипет може спровокувати певні розлади або просто важко перебудовуватися. Не бажано сильно перенапружуватися і насичено наповнювати поїздку екскурсіями, довгі переїзди можуть по різному сприйматися. Належну увагу треба приділити тур підбору готелю. Наявність страховки і медпункту обов'язкові, а так само не варто замовляти відпочинок в молодіжних тусовочних готелях, краще брати розміщення в спокійних районах. Підбираючи тури для пенсіонерів, обов'язково потрібно звертати увагу на відстань до пляжу або наявність безкоштовного трансферу. Зручний вхід в море, без крутих підйомів і спусків. Більше звичайно будуть цікаві пляжі Хургади з плавним входом в море, де можна полежати і вигрітися на мілководді.
Застосовуючи кілька цих тонкощів, подорож буде приємною і запам'ятається на довго. З'явиться гарна засмага, оздоровлення додасть бадьорості і свіжості.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00