Скільки грошей потрібно на поїздку в Європу

витрати на поїздку в Європу

На сайті представництва ЄС в Україні опублікована інтерактивна карта з інформацією про вимоги країн Євросоюзу до мінімальної суми коштів, яку потрібно мати з собою під час перетину кордону. З неї випливає, що одними з найбільш лояльних в плані фінансових гарантій поїздки є Угорщина (3,2 євро в день) і Латвія (14 євро в день). А ось перебування в Швейцарії і Ліхтенштейні обійдеться мінімум в 91 євро (на який термін, не уточнюється). З більш затребуваних на ринку країн виділяються також Іспанія, при перетині кордону якої слід запастися грошовою сумою з розрахунку 71 євро на кожен день перебування, і Греція, для візиту в яку потрібно 50 євро в день (при мінімальній сумі в 300 € на п'ять днів) . Карта також містить нагадування, що для Австрії та Ліхтенштейну фіксована сума відсутня і визначається в індивідуальному порядку при в'їзді в ці країни.

Знайти тур?

Представники турбізнесу відзначають, що ця інформація, безумовно, буде корисною як для організованих туристів, так і для самостійних мандрівників. «Тому що не всі про це в курсі, до нас останнім часом надходить дуже багато дзвінків з« оргпитаннями »про ці та інші нюанси перетину кордону», - говорить керівник відділу групових турів по Європі «Артекс'94». При цьому великого збільшення бронювань за європейськими напрямками в зв'язку зі швидким введенням безвізового режиму експерт не підтверджує. Не бачать сплеску активності і в «Інкомартур». За словами заступника директора компанії, в цілому нинішній рік характеризується зростанням попиту по Європі, але говорити про якомусь сплеску саме «під безвіз» поки не доводиться. В цілому ж по ринку збільшення по Європі на літній період, за даними глави IT-Tour, практично немає - бал, як і раніше править Туреччина, після якої з великим відривом йде Єгипет. «А наші туристи розділилися на два приблизно рівних за чисельністю табори: одні вважають, що все ж треба відкривати візи, так, мовляв, спокійніше буде. Інші ж орієнтуються на дати після 11 червня, коли вже запрацює безвізовий режим », - констатує фахівець« Сакумс ».

На думку співрозмовників, у такої тенденції є цілком логічне пояснення: левову частку європейського турпотоку з України в цьому році, швидше за все, складуть індивідуали. Цьому значною мірою сприятиме початок польотів Ryanair і впровадження лоукост-тарифів МАУ. Хоча не виключено, що пожвавлення продажів все ж торкнеться і сегмент організованих туристів. Спостерігачі вважають, що не останню роль в цьому відіграє те, наскільки лояльною буде політика прикордонних служб країн Євросоюзу по відношенню до українців. А також ситуація безпеки в Європі і світі.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00