Белек

белек

Досить молодий курорт: розвиватися в туристичному сенсі він почав тільки в 1984 р, а за минулі роки став одним з найбільш знаменитих не тільки в Туреччині, але і у всьому світі. Мінус регіону в тому, що в самому селищі і найближчих його околицях не розташований історичних цінностей. Насправді, ця проблема легко вирішується при наявності авто або готовності витратити трохи часу на екскурсії: курорт розташований між Сіде і нарешті здобув перемогу, і в обох цих напрямках допитливі туристи знайдуть що подивитися. Плюс в тому, що тут, як ніде в країні, популяризується гольф.

Місто знаходиться в регіоні, примітному красою своїх евкаліптових, кедрових і соснових лісів, в яких водяться унікальні види птахів (в тому числі і символ - сова Тіто-альба). Це найпрезентабельніший і, як наслідок, дорогий курорт - молоді тут небагато. Можна сказати, що сам по собі Белек складається передусім з широкого, що простягнувся на 20 км пляжу, покритого великим і дрібним піском. Купальний сезон триває з травня по жовтень. Найбільша концентрація шикарних готелів 5 зірок рівня делюкс знаходяться саме в тут. Кожен хто вибирає тур в Белек шукає щось особливе і тут його побажання будуть реалізовувати. Найвідоміші ланцюжка готелів зі світовим ім'ям, кращий сервіс і якість!

У турагенції ТурПоіск, можна знайти палаючі або вибрати кращий готель на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати путівку в Белек. Великий вибір варіантів готелів на all inclusive, підбір варіантів і кращі ціни по всім туроператорам. Таким чином у вас є можливість купити відпочинок в готелі за найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті. Ми пропонуємо не тільки найкращі варіанти на двох все включено, але і акції раннього бронювання на перед, що може істотно заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00