Аланія

аланія

Це мальовниче місце в Туреччині розташоване на маленькому півострові, біля Тороських гір, з безліччю прекрасних лимонних і апельсинових садів. Особливий клімат і прекрасні пляжі створюють неповторне враження. Під курортом розуміють регіон, що розташований в 20 км на захід і схід від турецького міста Аланья. Сам вона бере початок біля бухти Інжекум трохи південніше Анталії, головного міста всього регіону. Центральна частина лежить у височині червоно коричнево-червоної скелі, що піднімається над самим морем. Саме тут можна знайти відмінно зберігся з давніх-давен старий замок.

Тури в Аланію затребувані серед всіх мандрівників. Особливу увагу відпустці тут варто виділити сімейним парам з дітьми. Комфортні піщані пляжі, широка берегова лінія дуже зручно для поїздки з дітьми. Серед інших курортів країни, вартість проживання відносно нижчою, що приваблює більше туристів.

Вдале розташування курорту сприяє ранньому початку сезону для поїздок. Раніше всіх інших прогрівається вода в Аланії. У той час як Мармарис ще тільки готується приймати гостей, до травневих свят путівки вже продаються повним ходом.

У турагенції ТурПоіск, можна знайти і вибрати кращий готель на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати стоковий пакет все включено. Не проблема якщо ви з Харкова, Одеси, Львова чи інших міст України. Всі путівки на трьох all inclusive можна замовити не виходячи з дому, віддалено. Великий вибір варіантів, забезпечує найкращі ціни по всім туроператорам. Таким чином вам можна купити поїздку по найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті Туреччини. Ми пропонуємо не тільки найгарячіші в Аланію з Києва, а й акції раннього бронювання на перед, що може істотно заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00