Відпочинок на Кіпрі


Кіпр з все включено - це цікава поїздка в фантастичну країну з величезним числом пам'яток. Це земля, яку мріяв відвідати кожен, і зрозуміло, кожен третій турист все частіше хоче поїхати відпочити на Кіпрі з Києва. Якщо плануєте довгоочікувану відпустку, хочете змінити обстановку, поїхати з міста і, нарешті, провести час на морі з дорогими людьми? Далі саме час пакувати валізу, а ми вам у цьому з радістю постараємося допомогти. Цей райський острів, розташуваний в трьох годинах польоту від Києва, гостинно зустріне всіх бажаючих в будь-яку пору року. Найкомфортнішим звичайно буде літній період.

Відпочинок на середземноморських пляжах Кіпру приготував для кожного бажаючого цікаві і захоплюючі екскурсії та подорожі, смачні страви традиційної кухні, приємні і ніжні морські хвилі і багато інших сюрпризів. Тут можна забути про життєві проблеми і невдачі, повністю зануритися в світ захоплення і блаженства.

Сімейна відпустка на острові

Однозначно, проводити відпустку потрібно саме на Кіпрі. Адже, коли ми говоримо про відпочинок тут, то знаємо, що на цьому острові Ви не знайдете недоліків, а тільки одні плюси перебування.

А ось і кілька переваг такого відпочинку:

  1. Природа, яка перехоплює подих. На цьому острові можна побачити і безкраї зелені долини, зачароване синє море, а також красиві затоки і бухти. Все це вабить туристів своєю красою. Адже Кіпр - це один з найпрекрасніших і унікальних витворів природи.
  2. Безліч екскурсій. Острову є чим здивувати своїх гостей. Туристи можуть побачити багато давніх будівель, таких як: стародавні монастирі, фортеці та собори, а також залишки поселень. Це далеко не всі цікаві і перехоплюючі подих місця на цьому чудовому острові.
  3. Дайвінг. Тут, звичайно, не на стільки розвинений цей вид спорту. Але, задоволеним залишиться кожен відвідувач курорту.
  4. Доступне житло. Відпочинок на Кіпрі зможе дозволити собі кожен, адже тут існують не тільки 5 * готелі Deluxe, але і більш прості економ варіанти 3 * і 4 * готелів.
  5. Пляжі. Кіпр славиться своїми ідеально чистими і зручними пляжами, море тут не глибоке. Ще однією приємною новиною є те, що всі вони безкоштовні, гроші потрібно платити тільки за лежаки і парасольки, але їх брати зовсім не обов'язково.

Канікули на Кіпрі з TurPoisk

Якщо Ви зацікавилися інформацією і хочете обстежити цей унікальний і красивий острів, то туристичне агентство "ТурПошук" допоможе здійснити Вашу мрію. А ще фірма повністю бере на себе всі клопоти з організацією відпочинку на морі. У наші обов'язки входить забезпечити квитки на авіапереліт, зустріч після прильоту на острів, трансфери до готелю і назад, проживання з харчуванням і найнеобхідніше, що може знадобитися людині під час відпустки. Ми в TurPoisk зробимо і оформимо все, що потрібно, а Вам тільки залишається насолоджуватися довгоочікуваним відпочинком.

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00