Туроператор Зевс Тревел Київ

zeus travel logoМета турфірми Zeus Travel - не відправити туриста на відпочинок, а цілком занурити його в культуру і традиції обраної місцевості. З путівками туроператора Зевс Тревел в системі TurPoisk подорож перетворюється в цікаву пригоду, яскраве і вражаюче дійство. Компанія створила безліч захоплюючих пакетних проектів, також передбачається персональне розроблення турпакета за домовленістю.

Головні переваги туроператора:

  • Просте оформлення;
  • Конкурентні ціни на тури (примітно при ранньому бронюванні);
  • Яскрава екскурсійна платформа;
  • Налагоджена комунікація.

Пошук туру Зевс Тревел можна зробити на офіційному сайті Turpoisk, купити онлайн з будь-якого міста України. Бренд співпрацює з багатьма компаніями, в тому числі з турагентством ТурПошук, реалізуючи вигідні умови і комфортну стратегію бронювання. Надійними партнерами турагентства Зевс Тревел є відомі українські авіакомпанії, страхові та банківські установи. На курортах туристів приймає кваліфікований персонал і максимально задовольняє потреби в якісному відпочинку. Завдяки вміло укладеними контрактами, туристи отримують вигідні ціни на путівки по акції раннє бронювання.

Ключові напрямки туроператора Зевс Тревел Україна

Профільними країнами і курортами вважається Середземномор'я, особливо хороші угоди по Кіпру на ексклюзивні і базові готелі. При чому варто відзначити що деякі з готелів можна знайти тільки у нас. Втім, останнім часом непогано розвиваються нові напрямки, включаючи Азію, Америку та преміум курорти на Мальдівах і Маврикій.

Багато уваги приділяється таким поїздкам:

  • пляжний відпочинок (Кіпр, Таїланд, Турція);
  • екскурсійні поїздки (Австрія, Іспанія, Італія, Франція, Португалія, Нідерланди);
  • оздоровчий туризм (Ізраїль);
  • горнолижні тури (Андорра, Грузія);

В доповнення пошуку стандартних турів, можна замовити підбір індивідуального маршруту, включаючи приватний переліт, VIP сервіс та інші нестандартні елементи подорожі. Туроператор Zeus Travel дає дуже багато різновидів відпочинку і наполегливо розширює асортимент послуг. Одним з достоїнств можна охрестити зручну онлайн систему пошуку турів для турагентсва. Ще до переваги даного оператора належать прийнятне співвідношення ціни і якості, добре організований, ефективний діалог з покупцем.

Дуже просто придбати путівки туроператора Зевс Тревел. Пошук туру можна знайти в системі агрегатора Turpoisk або замовити підбір безпосередньо у консультантів.

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Верхній Вал 4А, офіс 316-2

Контактний телефон:+38(044)281-24-24

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»

Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00