Туроператор Mouzenidis Travel Україна

mouzenidis travel logoВже досить давно вважається значним гравцем в туристичному секторі нашої країни - офіційний Mouzenidis Travel, що почав свою діяльність в далекому 1995 р. Структура складається з холдингу Mouzenidis Group, внаслідок цього може надавати різні варіанти сервісу, відповідаючи бажанням покупців. Профільний напрямок, де максимально досяг успіху туроператор Mouzenidis Travel Україна - це курорти Греції.

Знайти тур?

Центральний офіс фірми розташований саме в Греції, містечко Салоніки. Численні відділення присутні на курортах. А мережева структура на даний момент охоплює більше 80 офісів, що розміщені в багатьох країнах СНД (Білорусь, Молдова РФ, Казахстан), Європи (Німеччина, Італія, Польща, Кіпр). Компанія постійно розвивається і чисельність філій не припиняє збільшуватися щорічно. Все для туристів, щоб представити захоплюючий і корисний відпочинок максимальному числу мандрівників.

Основне завдання туроператора Музенідіс Україна полягає в постійному удосконаленні якості обслуговування покупців і створення цікавого продукту. Підбір туру Mouzenidis travel видає онлайн система на офіційному сайті TurPoisk. Зручно знайти путівку по фільтрам: курорт, категорія готелю, харчування - і відправитися на відпочинок з Mouzenidis Україна.

Компанія здійснює контроль якості сервісу туристам, від придбання путівки до повернення додому, оперативно вирішує непередбачені ситуації. Високу внутрішню дисципліну вже оцінили сотні тисяч туристів. А в доступному для огляду майбутньому оператор ставить завдання обслужити 1 млн мандрівників на рік.

Ключові напрямки туроператора Музенідіс Тревел Україна

Пріоритетним напрямком туроператора вважається Греція по акції раннє бронювання. Підбір туру Музенідіс тревел спочатку базується на інтересах і вимогах клієнта. У набір профільних послуг, що надає компанія, відносять:

  • пляжні тури на море;
  • окреме проживання в готелях, апартаментах;
  • дитячий відпочинок;
  • екскурсійні путівки;
  • паломницький і корпоративний туризм;
  • весільні церемонії за кордоном;
  • оздоровчі програми;

Реалізувати незабутню поїздку, можна з нашими менеджерами - оперативно зробити онлайн пошук туру Музенідіс Тревел в Грецію або індивідуальний запит по островам. Все вже готово серед діючих послуг оператора.

Турагентство Mouzenidis travel забезпечить додаткові вимоги в готелях, будь-якої складності: групові та VIP трансфери, перекладачі, семінари та конференції в списку доступного. Компанія має можливість похвалитися наявністю автопарку, що може гарантувати туристам комплексні екскурсії та приватні подорожі на представницьких автомобілях.

Крім цього, туроператор Mouzenidis travel має гарні контракти для відпочинку туристів на гірськолижних схилах Болгарії, Грузії чи Італії. Основна частина пошуку туру Музенідіс Тревел Україна заснована на акції раннє бронювання. При цьому великою популярністю серед покупців турагентства TurPoisk користуються і низькі ціни на гарячі тури Mouzenidis travel з Києва. Традиційно такі знижки виникають за пару днів перед відправкою на відпочинок, тому варто підготуватися до відпустки заздалегідь. А раптом завтра доведеться летіти на море. Зате ціни на гарячі путівки Музенідіс куди приємніше стандартних, і хороша можливість абстрагуватися від повскдення з провідним туроператором і надійним турагентством ТурПошук!

Розташування та контактні дані

Центральний офіс розташований: Україна, місто Київ, вул. Велика Васильківська 9/2, офіс 62

Контактний телефон:+38(044)580-55-80

Contacts

Контакти

Турагентство «ТурПошук»
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00